TEPLOTNÍ MANAGEMENT PACIENTA - SYSTÉM OHŘEVU A CHLAZENÍ PACIENTA

 

 

ŘÍZENÍ TEPLOTY PACIENTA

 

 

Nabízíme produkty německé firmy Hirtz&Co, které se vyznačují bezpečnou a jednoduchou obsluhou . Podložky jsou RTG transparentní a odolné při defibrilaci.

Pacientský teplotní management HICO v kombinaci s HICO vodními polštářky umožňuje efektivní kontrolu teploty pacientů a to jak peroperační zvyšování teploty, tak při ochlazování pacientů např. po resuscitaci.

Pomocí povrchového kontaktu pacienta s podložkou HICO je teplota pacienta přesně řízena vzhledem k dobré tepelné vodivosti. Voda je ideálním prostředkem pro efektivní a bezpečný přenos tepla a chladu.

 

Základní vlastnosti:

Přesná regulace teploty vody v rozmezí 5 - 40°C v závislosti na zařízení°

Bezpečný přenos teploty přes vodní podložky

Nízké náklady

Snadné čištění a dezinfekce

Regulace teploty po 0,5°C

 

 

Použití

Operační sály

ARO

Intenzivní péče

Neurochirurgie

Kardiochirurgie

Onkologie

Neurologie

Orthopedie

Neonatologie

 

 

 

 

HICO-HYPOTHERM 680

 

HICO-HYPOTHERM 680 zajišťuje perfektní chlazení pacienta. Systém aktivnĚ snižuje tělesnou teplotu pacienta prostřednictvím povrchového kontaktu s  vodními Hico polštářky. Teplota vody jsou nastavitelné v rozsahu 15 až 35 ° C.

 

 

 

 

 

 

 

HICO-AQUATHERM 660

 

HICO-AQUATHERM 660 je optimální jednotkou pro operační sály. Minimalizuje pokles teploty pacienta. Dvě topné podložky chrání pacienta perioperativně proti podchlazení. Teplota vody je nastavitelná v rozmezí 35 až 39 ° C.

 

 

 

 

HICO-VARIOTHERM 550

 

HICO-VARIOTHERM 550 kombinuje výhody oteplování a chladicích systémů . Jednotka pokrývá rozsah teplot 15 až 39 ° C a  je vhodná pro různé použití v neonatologii a pediatrii.

 

 

 

HICO-VARIOTHERM 555

 

HICO-VARIOTHERM 555 je allrounder mezi hypo / hypertermie systémů a oceňován pro svou spolehlivou oteplování a ochlazování pacientů na jednotkách intenzivní péče a operačních sálech. Díky rozsahu teploty vody  v rozmezí 5 až 40 ° C, tento systém pokrývá všechny oblasti použití.

 

 

 

Příslušenství

 

Pro příslušesntví k jednotlivým produktovým řadám, kontaktujte naši kancelář .

Kontakt

 

Ratan s.r.o.

 

E-mail: info@ratanmed.cz

Servis: servis@ratanmed.cz

 

Copyright © 2010 absolutno.webdesign